Pro

ZESTAW PRO = ZESTAW OPTIMUM + PONIŻSZE

1. PRZYSTAWKA DO ODKURZACZA (od 60 zł)


Wiele na temat końcówki Bohrfixx zobaczycie i usłyszycie w moim filmie, do którego link znajduje się poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=hW8fd0766r8

Generalnie warto. Nam odmieniło to sam proces montażu. Nie wiem jak inne, tańsze końcówki dostępne na rynku, ale ta Bohrfixx działa i choć nie jest idealna, to jednak przez zastosowane rozwiązania, w przeciwieństwie do tańszych, nie brudzi aż tak powierzchni, do której się przysysa. Przy większych wysokościach warto użyć dodatkowej rury teleskopowej. Taka uniwersalna, dodatkowa za ok. 20 zł też powinna pasować do tej, która znajduje się w zestawie odkurzacza. Dzięki temu możemy mocować fotele spokojnie nawet na wysokość blisko 4 metrów i to w pojedynkę!
2. DETEKTOR - WYKRYWACZ KABLI, METALI, DREWNA ITP. (od 10 zł)

Detektor kabli ma za zadanie (w naszym przypadku), o dziwo, zweryfikować czy mamy do czynienia ze stropem np.: typu Terriva, czy jednak z żelbetem (więcej tutaj: https://bujamy.com.pl/strona/mozliwe-scenariusze-montazu).

W następnej kolejności detektor posłuży nam do weryfikacji, czy pod tynkiem nie ma żadnych kabli elektrycznych chociażby. Prawda jest jednak taka, że wykrywacze do kilkuset złotych gubią się przy gęstozbrojonym żelbecie..., co chwilę pokazują prąd, niestety...

Niemal dowolny detektor będzie w stanie wskazać nam miejsce występowania zbrojenia, kabla czy belki drewnianej, jednak w zależności od jakości wykonania oraz zastosowanej technologii zrobi to bardziej lub mniej dokładnie. Te za kilkadziesiąt złotych mają szanse działać, jednak ich wskazania będą mocno ogólne. Trochę lepiej sytuacja wygląda przy detektorach w okolicach 150 zł. Taki właśnie używaliśmy dłuższy czas:

https://www.youtube.com/watch?v=NsufJRKAeYw

Był i jest ok, jednak do końca nie nauczyliśmy się go odpowiednio użytkować – takie mamy wrażenie.... Ma duży sensor, który pomimo wielu użyć nadal działa i to tak jak na początku. Czasem jednak jego wskazania nie są powtarzalne, tak było od początku, i co ważne w miejscu odnalezienia prętu, nie bardzo mamy jak dokładnie zaznaczyć to konkretne miejsce przecięcia prętów. Musimy posiłkować się zaznaczeniem kilku punktów potencjalnej obecności pręta.

Jakże łatwiej zlokalizować i zaznaczyć pręt za pomocą poniższego modelu.

https://www.youtube.com/watch?v=e7hlZrqQjKM

Tutaj jest już wszystko ładne, trwałe i dokładne. Na dodatek bardzo przemyślane pod kątem oznaczania miejsca przebiegania danego materiału nawet zwykłym ołówkiem.


3. PAS/KAMIZELKA MONTERSKA (od 25 zł)


Jak ktoś ma, to wie jak bardzo pomocny jest to gadżet, sprawiający, że nie musimy co i rusz biegać z i na drabinę. Dla osób często działających na wysokościach jest opcją konieczną. Oczywiście podstawowe pasy potrafią się luzować, więc albo lepszy pas, albo kamizelka.

http://www.brymorex.eu/produkt/3668/pas-monterski-skorzany

http://www.brymorex.eu/produkt/3668/pas-monterski-skorzany
4. UCHWYT DO WIERCENIA POD KĄTEM (od 50 zł)

Jeśli chcesz by zatopiony w suficie hak był zamontowany prostopadle do powierzchni sufitu, to albo jesteś zmuszony zakupić stosowany uchwyt bądź też zatrudnić osobę, który wskaże Ci idealny kąt wiercenia. Duża część wkrętarek i wiertarek znajdzie dedykowane narzędzie, które pomoże w idealnym wierceniu zarówno pod kątem prostym jak i innymi zadanymi kątami.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl