Instrukcja użytkowania BIG ONE oraz RAINDROP

INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA PLATFORMY RELAKSACYJNEJ „BIG ONE”
ORAZ STELAŻA „RAINDROP”

BIG ONE został wyprodukowany z myślą o użytkowaniu go jednocześnie przez nawet 4 osoby dorosłe (do 75 kg na osobę) zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. RAINDROP wyprodukowany na potrzeby odpowiedniego zawieszenia BIG ONE. Oba zostały wykonane ze stali nierdzewnej, dodatkowo pokrytej farbą podkładową oraz lakierem w kolorze. Każdy użytkownik przed skorzystaniem ze BIG ONE i RAINDROP zobligowany jest do zapoznania się treścią niniejszej instrukcji użytkowania. Dzieci mogą korzystać z BIG ONE i RAINDROP jedynie za przyzwoleniem i pod ścisłym nadzorem osoby dorosłej, opiekuna. Pod żadnym pozorem nikt ani nic nie może przebywać pod siedziskiem BIG ONE. Grozić to może utratą zdrowia lub nawet śmiercią. BIG ONE i RAINDROP nie jest zabawką, w związku z tym nie może być traktowany jako narzędzie do wyskoków, wspinaczek i innych akrobacji!

UWAGA!

Proszę uważnie przeczytać niniejszą instrukcję! Dotyczy to w szczególności fragmentów opisujących sposobu montażu, korzystania, pielęgnacji i przechowywania BIG ONE i RAINDROP. Jedynie poprawne użytkowanie obu zapewni Państwu maksymalnie długi czas bezawaryjnego korzystania z nich.

Montaż:

 1. BIG ONE i RAINDROP zostały zaprojektowane i wykonane z myślą o użytkowaniu ich zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Zastosowanie stali nierdzewnej, podkładu i farby znacząco wydłuży ich żywotność, jednakże może ona być krótsza w przypadku używania ich jedynie na zewnątrz (skrajna temperatura, deszcze, śnieg i inne opady, promieniowanie ultrafioletowe).
 2. BIG ONE i RAINDROP mogą być montowane, przesuwane, przestawiane... jedynie przez osobę pełnoletnią i zdrową. Zaleca się by były to co najmniej dwie osoby.
 3. Obciążenie BIG ONE i RAINDROP nie powinno przekroczyć 300 kg.
 4. Miejsce, w którym zostanie umiejscowiony BIG ONE i RAINDROP musi być na tyle przestronne by ich nieznaczne przemieszczenia się nie uszkodziło Stelaża, użytkownika, ani wyposażenia wnętrza lub innego miejsca, w którym znajduje się BIG ONE i RAINDROP.
 5. W związku z tym, że BIG ONE i RAINDROP są ciężkimi konstrukcjami, to pod żadnym pozorem nikt ani nic nie może przebywać pod siedziskiem BIG ONE. Grozić to może utratą zdrowia lub nawet śmiercią. Dzieci użytkujące BIG ONE mogą to robić jedynie pod ścisłym nadzorem osoby dorosłej.
 6. Miejsce posadowienia BIG ONE i RAINDROP musi znajdować się we względnie pustej przestrzeni, tak aby zagwarantować odpowiednią ilość miejsca do swobodnego bujania się. BIG ONE i RAINDROP nie jest konstrukcją do huśtania się! Zbyt intensywne huśtanie się może grozić zerwaniem mocowania BIG ONE. W celach zapewnienia bezpieczeństwa, producent dopuszcza jedynie relaksacyjne bujanie się.
 7. W bezpośrednim sąsiedztwie Stelaża nie powinny znajdować się żadne przedmioty, a zwłaszcza przedmioty twarde, ostre, gorące, palące itp., które mogą wpłynąć na przedwczesne zużycie się BIG ONE
  i RAINDROP, jego zniszczenie, a także, które mogą zranić jego użytkownika.
 8. BIG ONE może być użytkowany także bez RAINDROP, jednakże producent rekomenduje użytkowanie obu produktów w zestawie.

Korzystanie, przechowywanie, pielęgnacja, naprawy:

 1. Dzieci mogą korzystać z BIG ONE i RAINDROP jedynie za przyzwoleniem i pod ścisłym nadzorem osoby dorosłej, opiekuna.
 2. Proszę unikać sytuacji, w których BIG ONE i RAINDROP będzie wystawiony na wilgoć, a przede wszystkim opady atmosferyczne, zwłaszcza przez dłuższy okres czasu. Sugeruje się przechowanie BIG ONE i RAINDROP w okresie jesienno-zimowym w ciepłym i suchym pomieszczeniu w celu wydłużenia jego żywotności i zachowaniu walorów estetycznych. Absolutną koniecznością jest schowanie w tym okresie poduch oraz pokrowców, które przed złożeniem powinny zostać wysuszone i wyczyszczone. Odradza się stosowanie jakiejkolwiek formy mechanicznego suszenia jakiejkolwiek części BIG ONE i RAINDROP.
 3. Proszę unikać eksponowania BIG ONE i RAINDROP na promienie ultrafioletowe, gdyż te mogą przyczynić się do jego ponadnormatywnego zużycia.
 4. Malowanie BIG ONE i RAINDROP na własną rękę nie jest wskazane.
 5. Rekomendujemy wykonywanie regularnych przeglądów połączeń poszczególnych elementów,
  części BIG ONE i RAINDROP, najlepiej po każdym użytkowaniu.
 6. Jeśli BIG ONE i RAINDROP ulegnie zniszczeniu, użytkownik powinien niezwłocznie zaprzestać jego użytkowania i skontaktować się z producentem.
 7. Proszę pamiętać, że nadmierne, nazbyt agresywne bujanie się skutkuję zwiększonym obciążeniem
  BIG ONE i RAINDROP, co może wpłynąć na ograniczenie jego żywotności tudzież wystąpienie awarii, zniszczenia, wywrócenia, skutkującego możliwością upadku użytkownika, a także zranienia, czy śmierci.
 8. Przed każdorazowym rozpoczęciem użytkowania BIG ONE i RAINDROP prosimy sprawdzić czy Państwa ubiór nie zawiera w sobie przedmiotów twardych, ostrych, wystających, mogących uszkodzić, porysować i zniszczyć BIG ONE i RAINDROP, a w szczególności tkaninę obiciową, moskitierę czy pokrowiec.
 9. Każdy użytkownik przed skorzystaniem ze BIG ONE i RAINDROP zobligowany jest do zapoznania się treścią niniejszej instrukcji użytkowania.
 10. Samodzielnie nie można zmieniać projektu BIG ONE i RAINDROP; wprowadzone zmiany mogą skutkować ograniczeniem żywotności BIG ONE i RAINDROP, a także wpłynąć negatywnie na bezpieczeństwo jego użytkowania.
 11. BIG ONE i RAINDROP objęte są dwuletnią gwarancją licząc od daty zakupu. Zachodzi konieczność okazania dowodu zakupu w postaci rachunku, faktury vat. Gwarancja nie obejmuje napraw uszkodzeń wynikających z nieprawidłowego użytkowania BIG ONE i RAINDROP, o których mowa w niniejszej instrukcji. BIG ONE i RAINDROP jest rękodziełem, każdy egzemplarz jest inny, tak więc nieregularny kształt i różniąca się kolorystyka BIG ONE i RAINDROP jest celowym działaniem producenta, cechą charakterystyczną BIG ONE i RAINDROP i nie może być powodem jakichkolwiek roszczeń kupującego w stosunku do producenta, a w szczególności roszczeń o naprawę, wymianę lub zwrot BIG ONE i RAINDROP.                                                                                                                                                                                                                                                                                          UWAGA!                                                                                                                                   BIG ONE i RAINDROP nie jest zabawką, w związku z tym nie może być traktowany jako narzędzie do wyskoków, wspinaczek i innych akrobacji!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl